Grozs  

Par mums

 

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) struktūrvienība “LVM Sēklas un stādi” plašā izvēlē piedāvā dekoratīvo lapu koku, krūmu un skujkoku stādus, kas piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un lieliski iederēsies ikvienā dārzā.

Internetveikalā ibode.lvm.lv  ikviens var izvēlēties un ērti iegādāties LVM Kalsnavas kokaudzētavā audzētos dekoratīvos skuju un lapu koku un krūmu stādus, neizejot no mājām.

Kvalitatīvi, vairāk nekā 850 dekoratīvo augu stādu veidi kopumā pieejami deviņās LVM kokaudzētavās: Strenčos, Pļaviņās, Smiltenē, Popē, Jelgavā, Kalsnavā, Valmierā, Mazsilos, Podiņos, kā arī tirdzniecības vietās Daugavpilī, Salaspilī un LVM vēstniecībā Rīgā, Vaiņodes ielā 1.

Kokaudzētavu plašajā piedāvājumā ir gan dekoratīvi lapu koki un krūmi – dažādas kļavas, ceriņi, magnolijas, parka rozes, klinšrozītes, spirejas, gan dažādu šķirņu skujkoki, kas atšķiras pēc skuju formas, nokrāsas un koka lieluma.

Savukārt LVM Kalsnavas arborētumā, kas pazīstams kā neparasto koku dārzs, var ne tikai aplūkot vairāk nekā 300 dažādu sugu un šķirņu skujkokus, bet arī iegādāties īpaši Latvijas apstākļiem piemērotus skujeņu šķirņu potējumus – klājeniskos zemo formu kadiķus dažādos toņos, dažādu nokrāsu un auguma tūjās, kā arī retāku šķirņu egles un priedes ar interesantu formu, zarojumu un krāsu.

Search engine powered by ElasticSuite